+90 533 621 74 71
bilgi@sayginegitimdanismanlik.com

Saygın Eğitim & Danışmanlık, 28 Ağustos 2010 tarihinden itibaren , Türkiye genelinde eğitim, danışmanlık, sahne sanatları alanında hizmet veren, Antalya merkezli bir eğitim danışmanlık firmasıdır.

Kurucusunun Eğitimci olması nedeniyle, ’Eğiticinin Eğitimi ‘’ başta olmak üzere, şirketlerin ve kurumların gelişim ihtiyaçlarına uygun eğitimler ile bireysel gelişime yönelik eğitimlerin planlanması, uygulanması ,sahne ve performans sanatları organizasyonları alanlarında hizmet vermektedir.

Firmamız Milli Eğitim Bakanlığı ve Kalkınma Ajansları Teknik Destek Faaliyet Programları çerçevesinde ortak eğitim ve danışmanlık projeleri yürütmektedir.

Saygın Eğitim & Danışmanlık olarak sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bugüne kadar, 200’ün üzerinde eğitim organizasyonu ile , 10000’i aşkın katılımcı kitlesine Orff Schulwerk Eğitimleri ağırlıklı olmak üzere farklı konularda da eğitim programı gerçekleştirmiştir. Firmamız, alanında en iyi eğitimi veren, uzman eğitimcilerden oluşan profesyonel kadrosu ile, edindiği deneyimler ve bilgiler paralelinde; sahip olduğu çalışma disiplini ve anlayışını da koruyarak, ‘’öğrenme yaşam boyu devam eder’’ felsefesiyle, yenilikçi, günümüz gereksinimlerini karşılayan ,zenginleştirilen eğitim başlıklarında olduğu gibi, danışmanlık alanında da kurumlara , orta ve uzun vadeli çözümler sunmaktadır..

Performans ve sahne sanatları adına ise günümüz sanatının tüm alanlarını içeren, sanatlar arası buluşmayı hedefleyen, ortak deneysel üretim alanları yaratan ve projeler geliştirip bunları eğitim ve uygulama süzgecinden geçirerek geniş bir perspektif içinde çok yönlü ve özgün sanat etkinliklerini gösterime sunmaktır.

Saygın Eğitim & Danışmanlık olarak hedefimiz, bugüne değin gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda olduğu gibi,bundan sonra da hizmet alanlarımızda kalite, güvenilirlik ve saygınlığı ile akla gelen ilk marka olmaktır.

‘’Birlikte bilgiye yolculuğun keyfine varalım ve yaşamımızı birlikte daha çok aydınlatalım’’ diyorsanız,siz de bize katılın..

HEMEN ARA